YÖNETİM KURULU ÜYELERİNDEN MESAJ

Değerli Armsan kullanıcısı,

Avcılık ve atıcılık alanlarına yönelik yivsiz av tüfeği üretiminde hem ülkemizin hem de dünyanın önemli firmaları arasında yer alan Armsan Silah Sanayi olarak size yeni modeller sunmaya devam etmekten mutluluk ve gurur duymaktayız.

2006 yılından itibaren hattımızda bulunan 12, 20 kalibre otomatik ve 12 kalibre pompalı modeller haricinde geçtiğimiz yıl içerisinde 28 kalibre otomatik hattımızı oluşturup geliştirdik. Geçtiğimiz yılın sonunda 20 kalibre pompalı tüfek modellerini de ürünlerimiz arasına ekledik. Büyük başarı kazanmış olan Phenoma sentetik modellere ahşap, lamine ve renkli opsiyonları da ilave ederek A Design serisini oluşturduk. Bu yıl da yine ürün gamımızı yeniliklerle daha da genişletip yeni hat ve özgün tasarımlı tüfekleri değerli Armsan kullanıcılarının beğenisine sunuyor olacağız.

Kaz, ördek gibi sulak avlar, keklik, çulluk, bıldırcın gibi uçar avlar, veya yaban domuzu gibi büyük avlarınızda Armsan’ın online kataloğunda görebileceğiniz modelleri soğuk, sıcak, yağmur ve güneş demeden rahatlıkla kalitesinden emin bir şekilde kullanarak her atışınızda avınızı yakalama şansınızı daha da yükseltebilirsiniz.

Avcılığın yanı sıra, ihtiyacınız olan eğer yakın savunma ve özel amaçlı tüfekler ise size Armtac serisinde modellerimizi tavsiye ederiz. İhtiyaç ve zevkiniz doğrultusunda tercih edeceğiniz Armtac serisine ait yarı otomatik ve pompalı tüfekler yakın savunma ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere sizin için özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz başta Amerika, Rusya ve bir çok Avrupa ülkesi olmak üzere yabancı ülkelerde de rağbet görmekte ve yükselişte olduğundan bir Türk firması olarak duyduğumuz gururu sizinle paylaşıyoruz. İleriki tarihlerde hem av, hem özel imalatlarımızda daha da geniş bir ürün yelpazesine yer vereceğimizi şimdiden size bildirmek isteriz. Gerek ürünlerimizin beğenilmesi gerekse aldığımız olumlu ve yapıcı geri dönüşleriniz açısından sizlere teşekkür eder , size daha faydalı olabilmek adına var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Saygılarımızla,

Armsan Silah Sanayi Yönetim Kurulu